FANTASTISK LØP OG DAG: 1124 deltakere deltok.
Folkemila m. tid her!     Folkemila u. tid her!
DELTAKERNE REGISTRERTE AT STARTPISTOLEN SMALT STRAKS ETTER AT HØYTALEREN
HADDE MELDT AT DET VAR ETT MIN IGJEN TIL START:
DERFOR SKAL DET LEGGES TIL 1 MIN TIL TIDENE
(Dette gjelder de som startet kl. 13.59 / Folkemila.)
Tilbake til hovedside 2005

Halvmaraton damer under 35 år:

1. Mo Randi Overhalla Il 1.31.21

Folkemila Konk. damer under 35:

1. Kveli Laila Steinkjer FIK 30.21, 2. Høyem Camilla Verdal FIF 32.08, 3. Mørkved Kristin Strugstad Steinkjer 32.47, 4. Brøndbo Kristin Mosvik il 32.50, 5. Lyngstad Sandra Namdalseid 35.35 6. Brattås Marte Karen Steinkjer FIK 34.28, 7. Drevland Gunnhold N. Hilstad 50.39

Folkemila konk.klasse damer 3:

1. Vannebo Hild Sissel K Overhall il 32.06

Folkemila Konk. H. under 35 år:

1. Brøndbo Joacim Mosvik il 24.20, 2. Nordthug Petter Mosvik il 25.15, 3. Open Rune Stjørdal 25.19, 4. Fjærli Håvard P. Namdal løpeklubb 26.38, 5. Bach Ole Marius Mosvik il 26.45, 6. Tømmerstrand Jørn Yngve Kolvereid 26.46, 7. Brøndbo Roar Namdal Løpeklubb 26.51, 8. Kolstad Jonas Mosvik il 26.55, 9. Sagmo Arve Mosvik il 27.00, 10. Vandsvik Kai Robert Mosvik il 27.03, 11. Lund Johan Ludvig Namdal løpeklubb 27.13, 12. Skei Jørgen Mosvik il 27.17, 13. Angelo Erlend Namdal løpeklubb 27.31, 14. Sagmo Tore Mosvik il 27.40, 15. Sandvik Thomas Namdal lølpeklubb 27.44, 16. Fiskum Jørgen Namdal løpeklubb 27.50, 17. Lande Marius Steinkjer FIK 28.28, 18. Iversen Kim Daniel IL Hållingen 28.51, 19. Johansen Andres Namdal løpeklubb 29.01, 20. Aagård Morgan Namdal lk 29.13, 21. Aaring Vegard Mosvik il 29.42, 22. Jørstad Vegard 30.26, 23. Skrove Erlend Inderøy il 31.50, 24. Kvam Agnar Inderøy 31.53, 25. Løkholm Per Augustin IL Hållingen 32.53, 26. Lyngstad Sandra Namdalseid 33.35, 27. Fjærli Fredrik Namsos 33.58, 28. Tangen Mathias Gråmarka 38.39, 29. Norum Jesper Ytterøy 48.56

Folkemila konk.klasse herrer:

1. Berget Ola Ogndal 26.48, 2. Sellæg Arne Petter Namdal løpeklubb 27.04, 3. Melting Roger Mosvik I.L. 27.18, 4. Øvereng Terje Namdal løpeklubb 28.25, 5. Sagmo Leif Arne Mosvik il 29.48, 6. Rande Geir Brønnøysund il 30.29, 7. Vannebo Andreas Overhala il 31.02, 8. Mikalsen Frode Gråmarka 31.27, 9. Løkkemo Kenneth Nexans Nord as 31.50, 10. Fardal Leif Arne Lierne bakeri 33.06, 11. Sve Leif Arve Gråmarka 33.48, 12. Mikalsen Oddvar Gråmarka 36.07

Folkemila Konk. H. over 50 år:

1. Sylte Peder Arne Rana FIK 25.55, 2. Halseth Joar Ogndal IL 29.14, 3. Ness Steinar Inderøy 29.17, 4. Vikan Halvtan Sprova IL 46.56

Halvmaraton herrer under 34 år:

1. Rosenvinge Jan Inge Namdal løpeklubb 1.15.42, 2. Nilsen Ulf Tommy Døve Tr.heim 1.31.08, 3. Kveli Øyvind Nordli 1.40.51

Halvmaraton herrer 35-39 år:

1. Skarstad Morten Namdal løpeklubb 1.09.20, 2. Venseth Knut Skogn 1.13.08, 3. Markussen Arve Sylling 1.39.41

Halvmaraton herrer 40-44 år:

1. Mikalsen Håvard Gråmarka I.L. 1.15.12, 2. Stigum Bernt Axel Ogndal il 1.17.22, 3. Nilsen Kurt Rana FIK 1.19.32 4. Marsfjell Per Nexans 1.25.46

Halvmaraton herrer 45-49 år:

1. Tangstad Tore Mosvik il 1.18.26, 2. Lian Knut Spillum 1.33.10, 3. Carlsen Kenneth Namdal sykkelklubb 1.51.18

Halvmaraton herrer 50-54 år:

1. Nagelhus Svein Ola Namsos 1.32.35, 2. Bremnes Jan Arne Olav Duun vgs 1.35.02, 3. Rian Inge Overhalla il 1.42.53, 4. Ovesen Stig Namsos løpeklubb 1.45.05

Halvmaraton herrer 55-59 år:

1. Fornes Alf Einar Namsen Fif 1.22.14, 2. Djupå Einar Fjordglimt 1.22.16, 3. Nilsen Jan Terje Sylling 1.37.55, 4. Fjeldstad Jan Leo Leka il 1.44.11, 5. Nerøien Are Støren Sportsklubb 2.01.45

Halvmaraton herrer 60-64 år:

1. Jegersen Bjørn Ogndal il 1.33.41

Halvmaraton herrer 75-79 år:

1. 1. Svein Ovesen Malm 1.53.14, Magne Elnan Sandvollan 1.13.39

Helmaraton damer. Alle klasse:

1. Hongseth Nina Bangdalen 3.26.30

Helmaraton herrer alle klasse:(ALDERSKORRIGERT)

1. Forren Ole Ytre Snillfjord 3.18.58(3.01.40), 2. Solhaug Sverre IL Fri 3.42.33(3.35.44), 3. Tidemann Rune Trondheim 3.43.27(3.43.27), 4. Haugen Inge Asbjørn Hornhindal il 4.03.44(3.38.55), 5. Rødde Bård Støren spk 4.03.47(3.38.58), 6. Nygård Helge Kvernbit il 4.14.22(3.29.00), 7. Friis Dag Sture Eine Innovasjon Norged 4.31.38(3.53.51), 8. Bugen Jarl Privat 5.06.20(5.05.30), 9. Dahlen Jon DNM 5.10.57 (4.05.19)


Folkemila: Mosjon med tid /alfabetisk

Folkemila Mosjon Med Tid:

Aakervik Fredrik Guldvikmoen il 36.01
Aakervik Kjell Gullvikmoen I.L 1.12.51
Aakervik Victoria Guldvikmoen il 1.12.52
Aar Møyfrid van Severen 51.15
Aarvassli Johan Sørli 38.10
Aglen Knut Namsos 47.05
Ali Khan Rønningåsen mottak 40.10
Almås Birger Namsos lk 30.22
Amiri Answar Rønningsåsen mottak 36.19
Amundsen Mattis Namsen FIF 36.36
Amundsen Torstein Namsos 33.31
, Andersen Knut Arne GIL 35.20
Appelkvist Bendy Tunnsjø il 2.38.03
Appelkvist Ruth Tunnsjø il 2.30.22
Appelkvist Thor Andre Tunsjø il 46.40
Bah Kadiatou Rønningåsen mottak 51.33
Bakkebø Lise Klompen 50.58
Beisvåg Ida Fløan Gullvikmoen il 1.06.21
Beisvåg Jørgen Fløan Nexans Norge as 39.28
Bekkvassmo Severin Grong vg. skole 34.53
Bergli Bjørn Ove Nordli Il 31.46
Bergslid Magne M. Statskog SF 45.26
Bertnum Runar Overhalla 56.12
Bjerkan Odin Namsos 1.58.47
Bjørgan Mari T Foldereid 39.50
Bjørhusdal Asbjørn Elva Namsskogan 23.08
Bjørhusdal Janne Grong 37.41
Bjørhusdal Lasse Namsskogan 53.35
Bjørhusdal Martin Grong 23.06
Blom Marita Spillum 41.30
Brattås Mats Due Namsos barneskole 56.04
Brauten Geir Overhalla il 2.41.21
Bremnes Morten Namsos barneskole 56.06
Bruun Anders Overhalla 37.27
Bruun Arnt Olav Overhalla 37.28
Bruun-Olsen Kjell Namsos 55.10
Brørs Nils Halvard Fokus Bank 35.46
Bråteng Berit Salsbruket 58.25
Bråteng Solveig Bangsund 57.58
Dahlby Håkon Grong 55.30
Dahle Marit Pharmaq 47.08
Danielsen Lars-Petter Namsos 35.16
Danielsen Lone Øie Namsos barneskole 1.02.51
Danielsen Randi Elise Namsos 58.58
de Vries Erik Namsos 50.11
Ditløv Ole Andreas Namsos 1.10.35
Drevland John Hillstad il 35.02
Drevland Sigrun N. Hillstad il 1.24.52
Elden Reidun Skage 58.04
Engesvik Fredrik Spillum 1.01.10
Engesvik Harriet Coop Namsos 1.01.12
Engstrøm Stian Eide Trondheim 39.32
Fagerhaug Silje Namsos 50.42
Falch Ane Namsos barneskole 1.19.11
Fiskum Arne Håkon Namsos 39.18
Fjeldseth Simen Kristoffer Leka 44.44
Flasnes Wenche Overhalla kommune 50.57
Fløan Kurt Namsos kommune 1.34.14
Fløan Lisa Malin K. Namsos barneskole 1.32.30
Fløan Ole Martin Kleven Namsos 43.21
Foosnæs Helge Namsos løpeklubb 39.47
Foss Sara Konstanse Botnan 41.30
Fougner Ole Anders Namsos vgs 40.35
Frisendal Georg Spillum 43.31
Fula Faz Tudo Rønningsåsen mottak 35.33
Gartland Kjersti Hammer Gartl.sportskl 39.00
Gartland Steinar Harran 35.48
Gladsø Else Spillum 1.08.51
Godejord Inge Hållingen Il 36.08
Godejord Kurt Marius Høylandet 39.44
Grande Even Fossum Overhalla 36.36
Grande Lise Lien Namsos 23.09
Grande Merethe Lien Namsos 41.49
Grande Mona Lien Namsos 41.57
Grande Morten Sæther Overhalla 47.06
Grande Olav Overhalla 36.13
Grande Per Asbjørn Avinor 32.27
Grande Per Olav Overhalla 38.07
Grande Sigve Fossum Overhalla 30.45
Grannes Tor Morten Spillum 57.51
Greftegreft Tobias Namsos 46.47
Groven Simen Opplysningen 1881 38.26
Grønnbech Mari Herøy il 1.08.54
Gundersen Tor Hållingen 46.53
Gåsbakk Birger Sørli 37.26
Haarstad Espen Steinkjer 35.15
Haarstad Håvard Steinkjer 40.23
Hals Knut Åge Trønderbilene 38.21
Hamstad Ida Marie Namsos barneskole 1.16.08
Hanse Bjarne Håkon Stortinget 46.15
Hansen Andreas Spillum 49.39
Hansen Ane Lian Namsos 41.20
Hansen Arve Statskog SF 39.40
Hansen Bård Aksel Namsos 1.03.39
Hansen Eli Marie Spillum 1.07.22
Hansen Kristin Lona Spillum 1.07.23
Hansen Sondre Gullvikmoen il 37.42
Hansen Øyvind Gullvikmoen 48.57
Hauge Ragnar Hållingen I.L. 40.16
Haydari Yassin Rønningåsen mottak 34.45
Hegge Marianne Namsos 50.25
Helgemo Erik Wing O-klbb 30.17
Hermannsen Stein Rana FIK 30.38
Hildrum Fredrik Namsos 36.45
Hildrum Hanne Margrete Namsos 41.56
Hildrum Ingrid Marie Namsos 41.51
Hildrum Kjell Namsos Løpeklubb 33.20
Himo Mattis Grong vg. skole 35.31
Hoddø Anita Namsos 40.38
Hoffmann Jørgen Statskog SF 36.35
Hovd Anita Gjørv Spillum il 37.49
Hundseth Ellen Marie Kolvereid 44.04
Hundseth Håvard Kolvereid 35.16
Hundseth Johan Kolvereid 35.20
Hundseth Torger Kolvereid 36.14
Husand Simen Opplysningen 1881 52.49
Hussein Heidari Rønningsåsen mottak 37.21
Hussiny Zahir Rønningåsen mottak 40.28
Husvik Anne Otterøy 1.12.25
Høihjelle Kjetil Valen Overhalla 31.49
Høihjelle Terje Valen Overhalla 34.24
Høyem Mads Holmen Namsos 46.52
Høyem Maria Holmen Namsos 1.00.42
Høyem Marte Holmen Namsos 50.58
Høyem Rolf Verdal 1.01.01
Høyem Terje Stiklestad il 32.15
Høyen Per Terje Namsos vannpoloklubb 49.01
Inderdal Jon Helge Lierne bakeri 37.55
Ingvaldsen Joakim Gullvikmoen 2.47.14
Iversen Frank Namsos 46.49
Jaganjac Amar Namsos 43.05
Jakobsen Don Patrik Brønnøy 45.19
Jakobsen Lars Jakob Sparebank1 33.33
Jansen Mona Spillum 1.00.43
Jansen Ola Spillum 49.58
Jensen Alvhild Hans Evensen 1.14.00
Jensen Arne Vidar Hans Evensen 44.13
Johannessen Einar Coop Namsos 1.06.43
Johannessen Finn Fokus bank 37.33
Johansen Tormod Nærøy il 37.32
Jøssund Ragna Heggli Sykehuset bil 1.06.01

Folkemila Mosjon Med Tid:

Kalnes Jon Isak Overhalla il 56.45
Kengne Gabi Rønningåsen mottak 39.25
Kjelbotn Dag Frode Botnan 38.36
Kjelbotn Knut Arne Botnan 39.29
Kjøren Jan Kristian Overhalla 37.03
Kleven Fabian Fløan NIL 43.34
Kolås Martin Følstad Gullvikmoen 45.21
Kvalstad Rudolf Hans Evensen as 52.43
Kvalstad Torunn Hans Evensen as 1.13.59
Kveli Hallgeir Nordli 1.02.21
Kvemo Einar Nordli Il 37.44
Kvemo Even Nordli 38.56
Kvemo Even Nordli 38.21
Kvemo Ola Nordli 35.24
Kvilt Arild Overhalla kommune 38.55
Laksnes Else M. Spillum 38.30
Lande Asle J. Namsos 52.01
Lande Thomas Finnanger Namsos 51.58
Landsem Eva Romstad Namsen FIF 1.08.55
Landsem Jørgen Namsen FIF 40.36
Landsem Stein Namsen FIF 40.34
Langås Asgeir Fossbrenn al 32.35
Larsen Sondre Sund Namsos barneskole 46.50
Lauten Lars Namsos 40.32
Lien Evy Namsos 56.32
Lund Kolstein Spillum 37.25
Lund Liv Therese Namdalseid 38.52
Lundstadsveen Erling Politiet 32.37
Lyng Anders Lien Namsos 56.31
Lyng Arnstein 56.33
Lysberg Jørgen Røthe Bilsenteret 47.21
Lysberg Martin Namsos 36.16
Lysø Marit Skjelbred Klompen 50.12
Løkkemo Martin Nexans 43.06
Løkkemo Øyvind Nordli 1.10.34
Marsfjell Ida Malene Nexans 1.21.34
Marsfjell Maiken Nexans 54.06
Marsfjell Ola M. Nexans 1.21.35
Meidal Christian H. Opplysningen 1881 56.50
Mjøen Maja S. Namsos barneskole 1.16.10
Moe Finn Namsen FIF 30.21
Moe Karina Grong vg. skole 37.34
Moen Amanda Namsos 41.19
Moen Knut Magne Mesta 36.01
Mork Gunhild Namsos 48.20
Muhammadi Masond Rønningsåsen mottak 45.10
Mulstad Randi Foldereid IL 57.08
Musum Åse Pharmaq 48.50
Myhre Kenneth Malm 30.12
Myrvold Ola N. Namsos 1.40.13
Mørkved Erik Steinkjer FIK 32.24
Mørkved Ingrid Vagnild Gullvikmoen 1.03.55
Mørkved Ola Steinkjer 31.52
Neset Håvard Mulstad Foldereid 31.17
Ness Heidi B. Røthe as 52.09
Nilsen Gunnhild Namsos 1.07.28
Nilsen Tonje Leirfals Grong 41.23
Nkanga Samuel Rønningsåsen mottak 45.14
Nordgaard Kristin Coop Namsos 1.12.09
Norum Siri Amanda Ytterøy 49.12
Nufsfjord Håvard Elvalandet 31.43
Nygård Elin Namsos 1.08.52
Næss Grethe Bøgh Namsos 45.28
Olsen Frida Annie Namsos 1.14.06
Olsen Jan Egil Namsos 57.40
Olsen Kristian S. Namsos 57.01
Olsson Elisabeth NIL Fotball 58.59
Olsson Hans NIL Fotball 59.01
Olsson Tommy Namdal sykehus 39.53
Oman Mahdi Rønningåsen mottak 37.15
Osen Kristian Namsos 39.33
Osen Sturla Namsos 39.06
Osnes Knut Spillum 32.02
Parnas Trude Pharmaq 33.09
Pedersen Arild Namsos løpeklubb 35.24
Pedersen Pål Spillum 59.59
Pedersen Roger Bilsenteret 46.29
Rajabi Zaman Røpnningåsen mottak 33.19
Ramstad Kristin Namsos 23.09
Rasmussen Karl Aksel Nil 33.18
Restad Else Foldereid 50.50
Rian Tonje Kroglund Overhalla 41.22
Riseth Marte Namsos 53.55
Romuld Audun Bratland Ns barneskole 1.16.57
Romuld Elisabeth Bratland Namsos 1.17.00
Ryan Eldar Staten BIL 33.54
Rygh Håkon Spillum 54.07
Røthe Merete Namsos løpeklubb 41.55
Sagvik Hallgeir Gullvikmoen 54.05
Sagvik Håvard Gullvikmoen 45.20
Saugestad Frede Moelven van Severen 48.30
Saugestad Stian F. Moelven van Severen 37.14
Saur John Namsos 39.21
Sekon Sou Mah Rønningsåsen mottak 36.44
Selnes Stig Ove Dalen Namsen FIF 44.00
Selset Richard Himo Namsos barneskole 1.58.49
Shafahi Mohammed Rønningåsen mottak 38.31
Skage Kjellfrid Skorovatn 47.09
Skaret Frode Vemundvik 37.29
Skarstad Lise Terråk 46.36
Skarstad Magne Robert Trones il 51.58
Smevik Frode Spillum 32.06
Smistad Bjørn Terje Statskog SF 37.48
Solbakken Svein Snåsa I.L. 38.26
Solem Ole Kristian Nordli 1.02.50
Solum Steinar Petter Overrhalla 38.37
Stavrum Emilie Namsos barneskole 1.19.10
Stavrum Randi Statskog SF 1.03.48
Stenvik Trond Overhalla kommune 38.05
Storøy Kristian Spillum 58.43
Strand Stine Oksdøla 46.39
Strindmo Ida Nasos 1.00.44
Strøm Olga Elisabeth Nordli il 41.22
Strøm Ragnhild Flatanger 1.24.39
Sund Torleiv Otterøy il 52.25
Sunde Sverre Namsos 1.27.41
Svare Anders Namsos 1.25.19
Svare Laila Kristin Namsos 1.09.23
Svare Per Emil Namsos 55.15
Svendsen Jon Frosta il 47.04
Sæther Janne Namsos 59.26
Sæther Linn Namsos 46.13
Sæther Sonja Namsos 55.42
Sæther Tor Mosjøen 40.12
Sørmeland Stian Namsos 40.20
Tangen Astrid Gråmarka 1.10.54
Tangen Bjarne Gråmarka 1.11.08
Tangen Håkon Gråmarka 1.10.33
Tanoh Kauadis L. J. Røpnningåsen mottak 50.53
Theodros Markos Rønningsåsen mottak 32.31
Tiller Kenneth B. Opplysningen 1881 49.38
Torgnes Arnfinn Brønnøy kroklag 34.56
Torp Ann Kristin Snåsa il 41.07
Trefjord Odd Arve Flatanger il 1.02.49
Tyldum Iver Hållingen 31.54
Tømmerstrand Arnt Roar Kolvereid 34.35
Tømmerstrand Asrunn L. Kolvereid 58.11
Tømmervik Lars Håvard Malm il 34.37
Valla Stig Brønnøy MC-klubb 37.51
Vannebo Tor Jørgen Bilsenteret 40.00
Veiseth Per Olav Namsos 43.05
Vestermo Berit Hovin il 37.07
Vige Geir Namsos 50.21
Vikan Sindre Namssoss 1.10.40
Vikan Yngve Namsos 1.10.42
Weiseth Hillevi Namsos 58.55
Westgård Ove Leka 39.17
Wærnes Arnt Vidar Overhalla 1.08.12
Wågan Fredrik Berntsen Namsos 49.40
Zielinski Laila Namsos løpeklubb 42.21
Øie Even Brattbakk Namsos barneskole 45.01
Øvereng Christian Gerhardsen Overhalla 46.51
Øye Lise Hans Evensen as
Åsum Martin Namsos 44.44


Folkemila: Mosjon uten tid /alfabetisk

Folkemila Mosjon uten tid:

Aabakken Astrid Skogn il, Aaen Hanna Nils Williksen as, Aakervik Toril Namdalsavisa, Aar Petter Vemundvik, Aasbrenn Marit Skage barnehage, Adde Ingunn Statskog, Aglen Eva Statskog, Almaas Anne-Marie Øysletta skole, Alte Leif Byggern as, Amundsen Sunniva Furre Namsos, Andersen Berit Statskog, Andersen Magnar NTE bedrift, Andersen Åse L. johansen, Andreassen Hans Kjetil Namdalsavisa, Andreassen Jesper Namdalsavisa, Andreassen Jonas Namdalsavisa, Andreassn Jakob Namdalsavisa, Arnstad Oddveig B.Røthe, Aune Kjetil Namsos, Aune Tor Olav K. Namsos, Aunet Else Overhalla kommune, Aunet Jan Øvereng Overhalla, Aunet Jo Morten Overhalla, Aunet Lovise Øvereng Overhalla, Baadsvik Per Bangsund, Bach Karen Inderøy, Bakken Liv Åshild Opplysningen 1881, Bakken Silje B. Røthe as, Bakr Azad B. Røthe, Barstad Solveig Spillum I.L., Beistad Unni Grong, Berg Cato Opplysningen 1881, Berg Ellen M. Statskog, Berg Hedda Tomine Snåsa, Berg Katja Husegg Opplysningen 1881, Berg Sølvi Opplysningen 1881, Berg Tone N. Nils Williksen as, Bergin Johan Namsos, Bergin Rune Namsos, Bergin Sonja Namsos, Bergli Markus Nordli il, Bergli Tomas Nordli il, Bersmo Oddny Spillum, Bertnum Odd Overhalla, Birknes Terje Spillum, Bjerkestrand Tor Erik Byggern, Bjørbekk Frode Namsos, Bjørnseth Reida Bangsund, Bjørnseth Ronja Bangsund, Bjørnseth Snefrid Bangsund, Bjørum Kirsti Sparebank1, Bleikvassli Siw Statskog, Blikeng Per Johan Namsos, Bogen Hanne Statskog, Boholm Ante Hans Evensen as, Boholm Oliver Hans Evensen as, Borkmo Line Namsos, Brathlie Heidi Namsos, Brauten Bente Overhalla kommune, Bremer Bjørg Namsos, Broman Synnøve Namsos, Brøndbo Mari Namsos, Brøndbo Nora Namsos, Buvarp Kari Namsos, Bådsvik Håkon Olav Bakkebø Namsos, Bådsvik Stina B. Namsos, Colen Marit Pharmaq, Dahl Hege Overhalla kommune, Daler Mia Høylandet, Dekkerhus Rita Namsos, Devik Laila T. Pharmaq, Eid Elisabeth Ovehalla kommune, Eid May Britt Ovehalla kommune, Eiden Christian Namsos, Eidheim Annbjørg Overhalla kommune, Ekstrøm Bettina Nordli il, Elden Kjell Statskog, Elstad Laila Pharmaq, Engen Torbjørn Overhalla kommune, Engesvik Gunn Kari Spillum, Evensen Didrik Ytterdahl Hans Evensen B.I.L., Evensen Frida Ytterdahl Hans Evensen B.I.L., Evensen Jorun Ytterdal Hans Evensen as, Evensen Svein Otto Hans Evensen B.I.L., Evertsen Ingvald Namsos, Evertsen Ragnhild Namsos IL, Faanes Karl Statskog, Ferstad Åse Ovehalla kommune, Finstad Eva Horten, Fiskum Arne M. Pharmaq, Flaat Ann Helen Otto Moe as, Flaat Kenneth Otto Moe as, Flakk Anne Namsos, Flakk Maja Sofie Vestgøte Overhalla, Flakk Oddbjørn ICA Vika, Flakk Oddny Namsos, Flakk Ronald Namsos, Flakk Torill Otto Moe as, Flakken Aase Namsos kommune, Flakken Bjørn Namsos kommune, Flotten Ella Skage, Fløan Astrid Opplysigen 1881, Flått Tone Mette Overhalla kommune, Formo Bente Spillum, Formo Elisabeth Skage barnehage, Formo Matias Overhalla, Fossland Hanne Namsos, Fossland Sigurd Spillum, Fossland Wenche Lise Spillum, Frelsøy Laila Irene B. Røthe B.I.L., Frisendal Gerd I. Otto Moe as, Frisendal Martin Lyngsnens Overhalla, Furre Mari Elverum Namsos, Gartland Anne Margrete Namsos, Gaupset Benjamin Namsos, Gaupset Emilie Namsos, Gaupset Rein Lisbeth Namsos, Gaupset Robin Namsos, Gerhardsen Kristin Skage barnehage, Grande Ragnhild Namsos, Gregersen Ann Overhalla kommune, Grindberg Olav Namsos, Grindberg Trude Namsos, Grongstad Gunn Namsos, Grongstad Liv Guri Namsos, Grongstad Siri Høylandet, Groven Solveig Opplysningen 1881, Grønnesby Torunn Ovehalla kommune, Gundersen Oddgeir Namsos, Gundersen Sibyl Grong, Gåsbakk Britt-Åse OBUS, Gåsvær Ronald Statskog, Haaland Siri Namsos, Hagen Erik Byggern, Halmøy Ann Steinkjer, Halmøy Reidun Namsos, Hals Bjørn Tore Statskog, Hals Christine Namsos, Halvarsson Kjell Spillum, Hamstad Anders Namsos, Hamstad Sissel Namsos, Hamstad Øystein Namsos, Hansen Jan Åge Nexans, Hansen Marvin Grong il, Hansen Nora Nexans, Hanslien Rolf Hans Evensen as, Hanssen Øistein Namsos, Hasfjord Anne B. Røthe as, Hasvåg Berit Sparebank1, Haug Gunnhild ICA Vika, Haugan Siv Elin Hans Evensen as, Haugan Trine Kjærsvik Spillum, Haugan Trude Kjærsvik Overhalla kommune, Haugen Ann Karin Sparebank1, Haugen Anna Tsjonga Hans Evensen as, Haugum Gjertrud S. Pharmaq, Havik Eva K. Hans Evensen as, Havik Mona Klinga, Havik Silje Klinga, Havik Stine Elisabeth Klinga, Havik Svein Ola Klinga, Hegge John Namsos, Heggli Elein Hans Evensen as, Heggli Gunhild Hans Evensen Bil, Heggli Morten Hans Evensen as, Heggli Odd Magnar Hans Evensen B.I.L., Heglum Jorun Overhalla, Heia Atle Havik Hans Evensen as, Heia Bjørn Hans Evensen as, Heia Bjørn Ola Havik Hans Evensen as, Heia Even Havik Hans Evensen as, Heia Lisbeth Byggern, Heia Tommy Otto Moe as, Henriksen Kjersti Hans Evensen, Henriksen Torill Hans Evensen, Henriksen Tormod Hans Evensen, Hermannstad Ann-Toril , Hestø Karin Sparebank1n, Hestø Margareth Namdal sykeus BIL, Hildrum Bodil Lian Overhalla, Hildrum Jostein Overhalla kommune, Hoddø Harald Overhalla, Hoffmann Gro Statskog, Holm Laila Nils Williksen as, Homstad Jan Arve Olav Duun vg. skole, Homstad Snorre Otto Moe as, Homstad Sverre Overhalla il, Hopen Mona Opplysningen 1881, Hopen Tor Erik ICA Vika, Hovd Adrian Opplysningen 1881, Hovd Daniel Namdalsavisa, Hovd Kathrine Namdalsavisa,

Folkemila Mosjon uten tid:

Hovd Lise Benette Opplysningen 1881, Hovd Svein Tore Namdalsavisa, Hovd Synnøve Opplysningen 1881, Hovig Gunn Toril Namsos, Husand Anita Opplysningen 1881, Høkholm Sonja Statskog, Hårstad Britt Helene Namsos, Indermo Liv Spillum, Indgjerd Terje Spillum, Ingebrigtsen Aurora Ness Namdalsavisa, Ingebrigtsen Dina Ness Namdalsavisa, Ingebrigtsen Malin B. Hans Evensen as, Ingebrigtsen Trine Namdalsavisa, Iversen Helle Marie Namsos, Jakobsen Ann Heidi Overhalla kommune, Jakobsen Kjell Arne Byggern as, Jakobsen Marthe Hans Evensen as, Jakobsen Marthe Hans Evensen as, Jakobsen Siri Namsos apotek, Johannessen Adrian Namsos roklubb, Johannessen Maja Bakken Opplysningen 1881, Johannessen Sven A. Opplysningen 1881, Johansen Ann-Kristin L. Johansen, Johansen Christian L. L. Johansen, Johansen Erling Spillum, Johansen Martin Spillum, Johnsen Gerd Overhalla kommune, Johnsen Stein Gunnar Spillum 2.36.11, Jordheim Elisabeth Namsos, Jystad Jon B. Inderøy, Jønsson Emma L. Johansen, Jønsson Stig L. Johansen, Kaarstad Karl Erik Namdalsavisa, Kalnes Heidi Overhalla kommune, Kildal Heidi Overhalla kommune, Kjelbergnes Guri Ovehalla kommune, Kjærstad Oddlaug Fosslandsosen, Kjærstad Thea Otterøy, Kjærsvik Kristin Namsos, Kjølstad Kari Spillum, Kjølstad Odd Spillum, Kjørsvik Tea Ness Namsos, Klev Sissel Opplysningen 1881, Klingen Mads Ivar Hans Evensen as, Klingen Tor Morten Hans Evensen as, Klingen Torkild Hans Evensen as, Knobloch Lise Namsos, Knobloch Tom Namsos, Knotten Bjørn B. Røthe BIL, Knutstad Ingunn Opplysningen 1881, Kotsbakk May Skage barnehage, Kristiansen Marit B. Røthe B.I.L., Kvam Harald Inderøy, Kveli Ragnhild Ø. Skage, Kveli Rune Pharmaq, Lagesen Margot Spillum 1.00.00, Lande Britt Namsos, Lande Kjell Namsos, Landsem Inger Johanne Namsen FIF, Landsem Terje Namsen FIF, Langås Fabian Klingen Spillum, Langås Karoline Fossbrenna al, Langås Lars Petter Hans Evensen as, Langås Mari-Ann Klingen Hans Evensen as, Langås Sondre Klingen Hans Evensen as, Langås Trude Brønnøysund, Larsen Gunn Eva Mauno Opplysningen 1881, Larsen Kari Sund Sykehuset Namsos, Larsen Lise Sund Namsos, Larsen Morten Namsos, Lauten Kirsti Leirvik Nils Williksen as, Leirbekk Johannes Gullvikmoen, Lervik Camilla Namsos, Lervik Kenneth Namsoss, Lidbom Aud Øysletta skole, Lidbom Ove Ovehalla kommune, Lien Anne Aarøy Namsos, Lien Reidar Namsos, Lillemoen Janne Opplysningen 1881, Lillemoen Sara Opplysningen 1881, Lillevik Tone Namsos, Lilleøen Erik Overhalla, Lilleøen Silje Namsos, Lindseth Gøril Johansen Overhalla, Lindseth Kristine J. Namsos, Lindseth Roger Bernt Røthes Bil, Lona Audun Namsen, Lona Solrun Spillum, Lund Liv Therese B. Røthe as, Lundal Anita Hans Evensen, Lundquist Hilde Spillum, Lundstadsveen Oda Namsos, Lydersen Asle Ovehalla kommune, lykken Inggrid U. Øysletta skole, Lysberg Gunn Pharmaq, Lysberg Ingrid Overhalla, Lysberg Knut Håvard Namsos, Lysberg Silje Klompen, Lysberg Stine Overhalla, Lysø Heidi Skjelbred Felleskjøpet, Løvold Hågen Overhalla, Main Bul Amerika/Overhalla, Main Pyllis Amerika/Overhalla, Manneset Harald Skogn il, Martinsen Randi Botnan il, Martinsen Steinar Botnan il, Mathisen Asbjørn Statskog, Mdiå Alexander Namsos, Meidal Erik H. Namdalsavisa, Meidal Eva Namdalsavisa, Meidal Martine H. Opplysningen 1881, Meidal Nina H. Opplysningen 1881, Meldal Aslaug Hans Evensen, Meldal Øistein Hans Evensen, Mentsen Magnhild Overhalla, Mentsen Nina Overhalla, Mevasssvik Ottar OVerhalla kommune, Mevassvik Anne Marit Overhalla, Mevassvik Elin OVerhalla kommune, Midtdal Berit Namsos apotek, Mikalsen Gjertrud Gråmarka, Milde Per H. Pharmaq, Mjønes Rigmor Namsos, Mjøsund Lene Opplysningen 1881, Mjøsund Lill Opplysningen 1881, Moan Hilde Moe Overhalla kommune, Moe Anette Namsos, Moe Anita Namsos apotek, Moe Celina Namsos, Moe Georg Andre Namsos, Moe Gry Mikalsen Namso apotek, Moe Otto Otto Moe as, Moe Trude Otto moe as, Moen Kari Meosli Namsos, Moen Kjell Namsos, Mohrsen Arne Magne Spillum, Mohrsen Morten Spillum, Mohrsen Stein Magnus Spillum, Mork Aud Skage barnehage, Mork Ingmar Namsos, Mork Margit Elise Namsos, Mork Møyfrid Namsos, Mork Per Olav Namsos, Mork Regine Namsos, Mork _Anna Therese Namsos, Mortensen Jon Hans Evensen, Mortensen Ludvig Hans Evensen as, Mortensen Marthe Otterøy, Mortensen Ragne Hasn Evensen as, Musum Ingvild Overhalla, Musum Magnar Overhalla il, Myren Tina Namsos, Myrvold Eva Namsos, Møllevik Marthe Namsos, Mølnå Liv Marit Spillum, Mølnå Rune Hans Evensen as, Nervik Steinar Namsos, Ness Tove Namsos, Nikolaisen Odd Overhalla, Nilsen Gunnhild Namsos, Nilsen Roger Namsos NIL hopp, Nilsen Tore Hans Evensen as, Nordgård Åse Sylten Spillum, Nordmo Marthe Ramstad Namsos, Nordtvedt Mette Namsos, Normelan Jorid H. Namdalsavisa, Normeland Anna Namdalsavisa, Normeland Narve Namdalsavisa, Norum Lise Viktoria Ytterøy, Norum Olaf Arne Ytterøy, Nygård Tore Hans Evensen as, Nynes Grete Overhalla, Nystad Anita Pharmaq, Ofstad Lise Helen Namsos, Olsen Aleksander Byggern, Olsen Erling Høylandet, Olsen Kristin Namsos barneskole, Olsen Lena Hans Evensen as, Olsen Sonja Spillum, Olsen Unn Siri Nils Williksen as, Olufsen Marit Namsos, Opdal Anniken Øysletta skole, Opdal Irene Øysletta skole, Opdal Nils-Erik Øysletta skole, Ottesen Hilde Bangsund, Ovesen Torgeir Hans Evensen as,

Folkemila Mosjon uten tid:

Pedersen Ann Mari Hans Evensen, Pedersen Geir Hans Evensen as, Pedersen Geir Namsos løpeklubb, Pedersen Gerd Hans Evensen, Pedersen Kaja Eidshaug Namsos løpeklubb, Pedersen Magne Hans Evensen as, Pedersen Margit Aakervik Hans Evensen, Pedersen Michal Hans Evensen, Pettersen Aashild Spillum, Pettersen Didrik Bjerkan Namsos, Pettersen Fredrik Namsos, Prestvik Birgit S. kage barnehage, Prestvik Ragnar Namdalsvisa, Raaum Ann Kr. Jansen Statskog, Ramstad Anne Namsos, Ramstad Bjørnar Hans Evensen as, Ramstad Gry M Hans Evensen as, Ramstad Simen Hans Evensen as, Ramstad Tove Ovehalla kommune, Ramstad Trude Hans Evensen as, Ramsvik Sheila Overhalla kommune, Rasmussen Geir Namdalsavisa, Rasmussen Ida Maie Namdalsavisa, Rasmussen Inger Lise Namdalsavisa, Rasmussen Mikael Namdalsavisa, Rauø Kåre Opplysningen 1881, Rein Eva Prytz Namsos, Reitan Kari L. Johansen, Reitan Siri Opplysningen 1881, Renbjør Ørjan Byggern, Reppen Ann Marete Hans Evensen as, Reppen Annie Hans Evensen, Rian Hanne Overhalla, Rian Synnøve Kroglund Overhalla, Ristad Mia Namsos apotek, Romstad Kari Namsos apotek, Rosvåg Magnus Overhalla, Rotvik Tore Pharmaq, Rustad Solvår Overhalla kommune, Ruud Svein Namsen Fif, Rygh Grete Overhalla kommune, Rygh Lise Overhalla kommune, Rygh Siri Lise Opdal Bandasjen, Rygh Thomas L. Johansen, Rømo Anne Karin Namsos, Rønning Rita Statskog, Rørvik Bård Namsos, Rørvik Elisabeth Moen Namsos, Rørvik Sunniva Namsos, Rørvik William Namsos, Røthe Bendik B. Røthe b.i.l., Røthe Bernt B. Røthe, Røthe Bjørn B. Røthe as, Røthe Gunvor B. Røthe B.I.L., Saksen Ingrid L. Johansen, Saksen Irene Lyng L. Johansen, Sand Arild Namsen FIF, Sandberg Solveig Namsos, Sandnes Margrethe Snåsa, Sandvik Ellinor , Sandvik Per Otterøy il 13.51, Saugestad Gunn-Britt F. Moeleven van Severen, Saugestad Marie Moelven van Severen, Saur Karen Marte Namsos, Saur Tage Namsos, Schjerve Sebastian Namsos, Sellæg Marit Namsos, Selseth Einar Hans Evensen as, Sitter Anne Sofie Namsos, Sivertsen Elin Opplysningen 1881, Sjursn Gretha Namsos, Skarstad Mathias Trones il, Skarstad May Helene Trones il, Skarstad Mona Regine Trones il, Skarstad Oddvin Egge IL, Skillingstad Arnt Rørvik Statskog, Skillingstad Hege Statskog, Skjelbred May-Britt Overhalla, Skjærvik Kris A. Hans Evensen as, Skjærvik Niklas Hans Evensen as, Skjærvik Rolf Hans Evensen as, Skjærvik Stefan Hans Evensen as, Skkogseth Gørill Namdalsavisa, Skogmo Ida Spillum, Skogmo Mari Spillum, Skomsvold Bjørg Opplysningen 1881, Skomsvold Jon Andre Vemundvik, Skomsvold Tanja Vemundvik, Skorstad Jørgen Nils Williksen as, Skorstad Kent L. Johansen, Skorstad Wivian Namsos, Skotnes Liv Heidi Namdalsavisa, Skreddernes Astri Skage barnehage, Smevik Adrian B. Spillum, Smevik Arve Spillum Il, Smevik Asbjørn Spillum, Smevik Lars Spillm, Smevik Marcus Barstad Spillum, Smistad Ole Kristian Lillevik Namsos, Solbakken Målfrid Skage, Solli Iver Namdalseid il, Solli Mathias Namdalseid il, Solli Sigurd Namdalseid il, Solli Tore Namdalseid, Sollie Torunn Overhalla kommune, Solstad Ellen Kj. Formo Overhalla kommune, Solstad Hilde Marit Opplysningen 1881, Solum Anne Grete Overhalla kommune, Solum August Bandasjen, Solum Gunnar Namsos, Solum Sigrid Fløan Overhalla, Solum Sissel Fløan Overhalla, Solum Sverre Petter Overhalla, Stamnes Astrid Namsen FIF, Stavrum Britt B. Røthe B.I.L., Stene Camilla Hans Evensen as, Stene Julian Hans Evensen as, Stene Lars M Hans Evensen as, Stene Monica Hans Evensen as, Stensen Ane K. Opplysningen 1881, Stensen Kristin Opplysningen 1881, Stensen Ola K. Opplysningen 1881, Stenseth Aage Tunnsjø il, Stensth Ane Grong il, Stenvik Anders Kjærsvik Namsos, Stenvik Vegard Kjærsvik Namsos, Stieng Trine Namsos, Stifjell Finn Skorovas I.L., Storøy Carl Ivar OVerhalla, Storøy Grete Våset Ovehalla kommune, Storøy Simen Overhalla, Storøy Tove Namsos, Strand Marianne Spillum, Strøm Mats Jørgen Hans Evensen as, Strøm Rannveig Statskog, Strøm Svein Hans Evensen as, Strømmen Monica Hans Evensen, Strømmen Tore Hans Evensen, Strømmen Torgeir Hans Evensen, Sund Per Namsos, Svarlien Marita Sonflå Namsos, Svendsen Gunnvor Frosta il, Sævik Bodil Spillum, Sævik Kari Pharmaq, Sævik Maren Spillum, Tangen Christoffer Aa. Namdalsavisa, Tangen Geir Inge Namdalsavisa, Tangen Marte Namsos, Teigen Knut Ludvig Grong, Telotmoen Inger Overhalla kommune, Tiller Brita Opplysningen 1881, Tobiassen Merete Opplysningen 1881, Toresen Jan Hans Evensen as, Toresen Sissel Hans Evensen, Totsås Johannes Namsen FIF, Trones Anne Lise Skorovass il, Tungseth Lisbeth Hans Evensen as, Tungseth Torstein Hans Evensen as, Tviberg Aase Namdalsavisa, Tviberg Svein Erik Namdalsavisa, Vanebo Karin Welde Bandasjen, Vannebo Ida Karoline Overhalla, Vannebo Julie Landsem Opplysningen 1881, Vannebo Jørgen Landsem Opplysningen 1881, Vannebo Lise Landsem Opplysningen 1881, Vatterholm Halvard Skorovass, Vestgøte Nils Kristian Overhalla, Vikan Sissel Hans Evensen Bil, Viken Andrea Namsos, Viken Margrete Trebostad Namsos, Viken Odd Høylandet, Viken Venund Namsos, Vold Anne Overhalla kommune, Vollan Ove Jostein Skorovas Il., Waagan Anne M. Hans Evensen as, Waagan William Hans Evensen as, Walaunet Maria Kristin Kolvereid, Wassmo Veronika B. Røthe as, Weglo Heidi Totsås Spillum, Wester Rolf Otterøy, Zielinski Anita Bandasjen, Øie Berit Opplysningen 1881, Øien Elin Skard Statskog, Øvereng Hilde Overhalla, Årsand